Wybory 2023. Tadeusz Truskolaski publicznie poparł podlaskiego kandydata opozycji w wyborach do Senatu Macieja Żywnę. Tymczasem marszałek podlaski z PiS rozpoczyna akcję zachęcającą do udziału w referendum, a fakt wezwań do jego bojkotu nazwał: "zakłamaniem, hipokryzją, obłudą".

Wybory 2023. Przed wyborami parlamentarnymi 15 października Białystok włączył się w ogólnopolską akcję profrekwencyjną pod hasłem „Nie śpij, bo Cię przegłosują". Hasło to pojawiło się na banerach w białostockiej przestrzeni miejskiej i autobusach miejskiej komunikacji.

Wybory 2023. Polityk z duszą społecznika

Do wzięcia udziału w wyborach 15 października prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski zachęcał ostatnio wraz z prezydentami miast Unii Metropolii Polskich (jest jej prezesem) oraz prezydentową Jolantą Kwaśniewską, celebrytką Małgorzatą Rozenek-Majdan czy dziennikarzem Piotrem Kędzierskim. Podczas spotkania w Warszawie prezydenci miast UMP i zaproszeni goście odsłonili budzik, który odlicza czas, jaki pozostał do wyborów.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Aleksandra Sobczak
Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze
    Martwi mnie to, że obecny senator Gromko rozwiesił banery w całym mieście i okolicy, a Pan Żywno jeszcze nigdzie. Ludzie nawet nie wiedzą, że kandyduje. Pobudka!
    już oceniałe(a)ś
    2
    0