Dokładnie 1 stycznia, w Nowy Rok, o godzinie 18 w Nie Teatrze zaśpiewa zwyciężczyni 12. edycji "The Voice of Poland", artystka musicalowa Marta Burdynowicz. Przybędzie z ponadczasowym repertuarem m.in. takich znakomitych i wyrazistych piosenkarek pop jak Adele czy Kate Bush.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Jej głos ma w sobie niezwykłą moc i otulające ciepło, wprowadza w błogostan. Marta Burdynowicz zaśpiewa piosenki znakomitych popowych diw. Kate Bush powróciła do świadomości słuchaczy, gdy popularność zdobył serial „Stranger Things", a jej „Running Up That Hill" nucą wszyscy. Adele jest artystką, na której kolejne piosenki czekają miliony słuchaczy na całym świecie. Grono wspaniałych wokalistek jest liczne, ale śpiewać ich przeboje nie każdy potrafi. Marta Burdynowicz ma ten talent i umiejętności, które pozwalają na taki wyczyn – zapraszają twórczynie Nie Teatru Ilona Karpiuk i Sylwia Lubiniecka.

Przy fortepianie zasiądzie Karina Komendera.

Koncert w niedzielę (1 stycznia) rozpocznie się o godz. 18 w siedzibie Nie Teatru (dawna siedziba Astorii, Rynek Kościuszki). Bilety: nieteatr.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem