Caritas Archidiecezji Białostockiej uruchomił specjalną linię telefoniczną dla seniorów. Osoby starsze, potrzebujące kontaktu z drugim człowiekiem, rozmowy, do końca grudnia mogą uzyskać wsparcie pod numerem telefonu 601 477 818.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

To usługa skierowana do starszych, samotnych, potrzebujących wsparcia mieszkańców Białegostoku, którzy z uwagi na pogarszający się stan zdrowia, unieruchomienie w domu czy brak rodziny potrzebują kontaktu z drugim człowiekiem.

– Organizator zapewnia dyskrecję i anonimowość. Zadanie jest sfinansowane z budżetu Białegostoku – informuje Kamila Bogacewicz z Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Osoby potrzebujące rozmowy czy wysłuchania mogą dzwonić pod numer telefonu 601 477 818. Telefon jest czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 16-18. Będzie dostępny do 30 grudnia 2022 r.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Aleksandra Sobczak poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem