Idą święta, Nie Teatr wciąga do przedświątecznej zabawy najmłodszych. I w niedzielę (4 grudnia) oraz w nadchodzących tygodniach proponuje cykl warsztatów wprowadzających w klimat świąt.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Już w niedzielę 4 grudnia o 10 Katarzyna Mikiewicz, aktorka Teatru Dramatycznego, poprowadzi „Przytulisko: Idą święta – warsztaty dla dzieci". Aktorka tworzy niezwykłą aurę do twórczej pracy dzieci, która nie tylko wyzwala kreatywność, ale także zachęca do samodzielności w działaniu – zaprasza Ilona Karpiuk z Nie Teatru.

Również w niedzielę (4 grudnia), ale o godz. 15, Mikołaj (i jego historia) będzie bohaterem warsztatu „Mikołaju, Mikołaju!". Poprowadzi go doświadczona pedagożka i arteterapeutka Katarzyna Wołkowycka.

W kolejne niedziele 11 grudnia i 18 grudnia Nie Teatr zaprasza na kolejne spotkania warsztatowe, szczegóły i godziny pojawią się na stronie nieteatr.pl.

– Dla rodzin z najmniejszymi dzieci, już od 0 do 9 lat, 8 grudnia proponujemy spotkanie „Muzyka łączy. Świąteczny koncert rodzinny". To muzyczna podróż dookoła świata z kolędami, świątecznymi piosenkami i tańcami, interaktywna, angażująca i przygotowana tak, by umuzykalniała także maluszki. Jeśli jako rodzice macie niechodzące dzieci, takie do 2 lat, wówczas wystarczy kupić bilet dla siebie, a malucha zabrać na kolana – zaprasza Ilona Karpiuk. – Dorosłych widzów także zapraszamy na wydarzenia w Nie Teatrze. Już za chwilę – 8 grudnia – młoda, zdolna białostoczanka Faustyna Maciejczuk premierowo zagra swoją debiutancką płytę „Baby blue".

A po Nowym Roku na scenie przy Sienkiewicza 4 pojawią się m.in.: Marta Burdynowicz – zwyciężczyni „The Voice of Poland", Aga Zaryan – jazzowa diwa, Przemysław Sadowski, pochodzący z Hajnówki aktor filmowy i telewizyjny, a przeboje ze słynnej serii o Jamesie Bondzie zaśpiewa Sasha Strunin z towarzyszeniem tria jazzowego, a w jego składzie choćby Paweł Pańta (laureat Grammy w zespole Włodka Pawlika) i guru perkusji – Cezary Konrad.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Aleksandra Sobczak poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem