Ograniczony budżet, rozrywka, bycie częściej online niż offline - to kwintesencja życia studenckiego. Przygotowaliśmy więc specjalną ofertę dopasowaną do potrzeb studentów z Białegostoku. Dostęp do tekstów Wyborczej i archiwum - tylko za 1 zł tygodniowo!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Oferta subskrypcji cyfrowej Wyborcza.pl z kodem na bilet do kina Helios w Białymstoku to nielimitowany dostęp do informacji z kraju i ze świata dotyczących polityki, ekologii czy społeczeństwa, dostęp do magazynów „Wysokie Obcasy", „Duży Format", „Książki" oraz do archiwum 4 mln tekstów – bezcennego źródła przy pisaniu prac studenckich. A dla pierwszych 250 studentów kod na bilet do kina Helios w Białymstoku*. To wszystko tylko za 1 zł tygodniowo** (co to oznacza, sprawdź niżej).

Z oferty studenckiej mogą skorzystać studenci z ważną legitymacją, którzy nie mieli w ciągu ostatniego roku prenumeraty w serwisie Wyborcza.pl. Tuż po zakupie subskrypcji użytkownik otrzyma w wiadomości e-mail szczegóły dotyczące realizacji kodu na bilet do kina Helios.

* Realizacja kodu na stronie internetowej www.helios.pl bądź w aplikacji „Kino Helios" wiąże się z opłatą w wysokości 1,00 zł pobieraną przez kino Helios.

** Płatność z góry w wysokości 4 zł za każdy czterotygodniowy okres rozliczeniowy. Gwarancja stałej ceny tylko podczas studiów – maksymalnie przez cztery lata.

Szczegóły - TUTAJ.

W ofercie:

* Pełen dostęp do Wyborczej (w tym ponad 30 serwisów lokalnych)

* Kod na bilet do kina Helios dla jednej osoby do zrealizowania w Białymstoku

*Dostęp do aplikacji Wyborcza.pl

* Archiwum 4 mln tekstów - bezcenne źródło dla prac studenckich

* Teksty partnerów: "The New York Times", "Die Welt" i inne

* Dostęp do magazynów: "Wysokie Obcasy", "Duży Format", "Książki" i inne

* Newsletter studencki

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem