Siemiatyccy policjanci poszukują zaginionej 73-letniej mieszkanki Twarogów Lackich w gminie Perlejewo. Kilkudziesięciu funkcjonariuszy policji wspieranych przez psy tropiące, strażacy, druhowie z OSP sprawdzają wszystkie miejsca, dokąd mogła pójść zaginiona.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zaginiona 6 lutego 2022 roku, w godzinach popołudniowych wyszła z domu, nie informując nikogo. Ostatni raz widziana była tego dnia około godz. 19 w miejscowości Miodusy Pokrzywne. Do chwili obecnej nie powróciła do swojego domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to Helena Gnatowska, lat 73, zamieszkała w Twarogach Lackich w gminie Perlejewo.

Trwają poszukiwania zaginionej 73-letniej mieszkanki gminy Perlejewo
Trwają poszukiwania zaginionej 73-letniej mieszkanki gminy Perlejewo  Fot. Podlaska policja

Rysopis: około 160 centymetrów wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe, oczy koloru ciemnego.

W dniu zaginięcia ubrana była w: jasną szarą kurtkę, najprawdopodobniej długą spódnicę oraz założoną chustę na głowie. Nie posiada przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego. Zaginiona porusza się o dwóch kulach rehabilitacyjnych.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, policja prosi o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach – telefon 47 7122 212 lub z numerem alarmowym 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem