W nocy z poniedziałku na wtorek (14.12) spadł śnieg, drogi w regionie są śliskie, a warunki do jazdy gorsze niż złe. Po karambolu tirów występują utrudnienia na krajowej "ósemce".
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Uwaga na utrudnienia na krajowej "ósemce" pomiędzy Augustowem a Raczkami. Mamy informacje o bardzo śliskiej jezdni – alarmują we wtorek (14.12) rano podlascy policjanci. – Cztery tiry wpadły do rowu. Od Suwałk droga zablokowana.

Na trasę wyjechały piaskarki.

- Pierwsze niepokojące informacje o zdarzeniach drogowych związanych z warunkami atmosferycznymi policjanci augustowskiej komendy otrzymali o godzinie 5.10. Z przekazanej informacji wynikało, że na odcinku drogi k8i (obwodnica Augustowa), pomiędzy Augustowem a Janówką doszło do trzech kolizji pojazdów ciężarowych - relacjonuje Agata Iwanowicz z augustowskiej policji. - W wyniku tego zdarzenia jedna osoba - kierowca ciężarówki został przewieziony do szpitala na badania. Na miejscu cały czas pracują policjanci.

Tiry wpadły do rowu. Utrudnienia na krajowej 'ósemce' pod Augustowem
Tiry wpadły do rowu. Utrudnienia na krajowej 'ósemce' pod Augustowem  Fot. Podlaska policja

Droga była zablokowana, w tej chwili ruch odbywa się wahadłowo. Kolejne utrudnienia po południu związane były z usuwaniem ostatnich ciężarówek z przydrożnego rowu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Jarosław Kurski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem