Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Uwaga na utrudnienia na krajowej "ósemce" pomiędzy Augustowem a Raczkami. Mamy informacje o bardzo śliskiej jezdni – alarmują we wtorek (14.12) rano podlascy policjanci. – Cztery tiry wpadły do rowu. Od Suwałk droga zablokowana.

Na trasę wyjechały piaskarki.

- Pierwsze niepokojące informacje o zdarzeniach drogowych związanych z warunkami atmosferycznymi policjanci augustowskiej komendy otrzymali o godzinie 5.10. Z przekazanej informacji wynikało, że na odcinku drogi k8i (obwodnica Augustowa), pomiędzy Augustowem a Janówką doszło do trzech kolizji pojazdów ciężarowych - relacjonuje Agata Iwanowicz z augustowskiej policji. - W wyniku tego zdarzenia jedna osoba - kierowca ciężarówki został przewieziony do szpitala na badania. Na miejscu cały czas pracują policjanci.

Tiry wpadły do rowu. Utrudnienia na krajowej 'ósemce' pod AugustowemTiry wpadły do rowu. Utrudnienia na krajowej 'ósemce' pod Augustowem Fot. Podlaska policja

Droga była zablokowana, w tej chwili ruch odbywa się wahadłowo. Kolejne utrudnienia po południu związane były z usuwaniem ostatnich ciężarówek z przydrożnego rowu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.