Białostocki Ośrodek Kultury szuka chętnych do współpracy przy organizacji Festiwalu Underground/Independent. To świetna okazja, żeby poznać nietuzinkowych artystów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przygotowania do Festiwalu Underground/Independent organizowanego przez Białostocki Ośrodek Kultury - DKF „GAG" wchodzą w decydującą fazę. Tegoroczna edycja rozpoczyna się już w najbliższy czwartek (25 listopada).

Festiwal, który organizowany jest po raz 21., gwarantuje kilka dni z twórczym zamętem. Swoje filmy, wystawy, projekty pokazują osoby bezkompromisowe, zadziorne, nieustające w twórczych poszukiwaniach, nierzadko kontrowersyjne. W efekcie białostocki festiwal to naprawdę oryginalny miks twórczości osób z różnych zakątków globu i opowieści o takich nietuzinkowych postaciach. I teraz nadarza się okazja, aby przyjrzeć się im z bliska.

BOK poszukuje wolontariuszy do współpracy przy organizacji festiwalu.

- Zależy nam szczególnie na osobach otwartych na nowe wyzwania oraz sztukę - zachęcają organizatorzy.

Aby zostać wolontariuszem podczas Festiwalu, należy napisać kilka zdań o sobie oraz swoich zainteresowaniach i wysłać mail na adres: film@bok.bialystok.pl (w tytule maila należy wpisać: WOLONTARIAT). Czas trwania wolontariatu od 22 do 28 listopada.

Wolontariuszem może zostać:

  • osoba pełnoletnia
  • osoba niepełnoletnia (która ukończyła 16 lat) może zostać wolontariuszem, musi jednak przedłożyć pisemną zgodę od rodziców lub prawnych opiekunów.

Szczegółowe zasady oraz harmonogram pracy zostaną omówione i określone podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się przed rozpoczęciem pracy.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do niedzieli (21 listopada).

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem