Siłą "Gazety Wyborczej" jesteście Wy, nasi Czytelnicy. W najbliższą środę, 23 czerwca o godz. 20 zapraszamy wszystkich Czytelników z Białegostoku i województwa podlaskiego na Walne Zebranie z zespołem "Gazety Wyborczej". Opowiemy Państwu, jak przekształciliśmy "Wyborczą" w prężne medium internetowe. Niestety, opowiemy też Państwu o zagrożeniach, przed którymi jako niezależni dziennikarze stoimy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

To Wy jesteście naszą siłą. Ćwierć miliona osób nam zaufało wykupując cyfrową prenumeratę „Wyborczej".

Cieszy nas unikalna, mocna więź między dziennikarzami a Czytelnikami, jakiej nie zbudowało poza nami żadne medium w Polsce. Dziesiątki tysięcy z Państwa codziennie kupuje też drukowane wydanie „Wyborczej" i jest z nami od początku – od 8 maja 1989 r.

Bardzo dziękujemy Państwu za wsparcie, w e-mailach i listach do redakcji, w postach pod artykułami i w mediach społecznościowych. Traktujemy je jako zobowiązanie. I dlatego chcemy Państwu opowiedzieć o naszej wspólnej „Wyborczej".

W najbliższą środę (23 czerwca) o godz. 20 zapraszamy na stronę Wyborcza.pl na otwarte Walne Zebranie Czytelników i Zespołu „Gazety Wyborczej".

Adam Michnik i jego zastępcy oraz kluczowe postaci z redakcji opowiedzą Państwu, jak przekształciliśmy „Wyborczą" w nowoczesne i prężne medium internetowe, które pod względem liczby prenumeratorów jest liderem w tej części Europy. Opowiemy Państwu o naszych śledztwach, o nowych redakcjach lokalnych i o współpracy z najlepszymi redakcjami świata.

Niestety, opowiemy też Państwu o zagrożeniach, przed którymi jako niezależni dziennikarze stoimy.

Liczymy na Państwa obecność i na Państwa pytania!

Jeżeli chcecie zadać pytania, ślijcie je na adres: listy@wyborcza.pl

Widzimy się w środę, 23 czerwca 2021 r., o godz. 20 na Wyborcza.pl 

Spotkanie odbywa się pod patronatem Klubu "Wyborczej" - każdego, kto zechciałby przystąpić do niego, zapraszamy!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem