Śnieżna zima to wymarzony czas na kulig. - Warto jednak znać odpowiedzi na pytania: czy kuligi są legalne i jak bezpiecznie je zorganizować? Pomogą w tym specjaliści z WORD Białystok, którzy przygotowali specjalną prezentację. Zapraszamy na jej premierę w formie online w środę (10 lutego) - informuje Katarzyna Hantke, kierownik działu inwestycji i rozwoju Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Chcesz wiedzieć, czym żyje Białystok? Zapisz się na nasz poranny newsletter lokalny, a nic Cię nie ominie!

Miniszkolenie odbędzie się 10 lutego o godz. 12, będzie transmitowane na Facebooku WORD Białystok.

Dostęp jest wolny (za darmo, bez żadnych zapisów i formalności) dla wszystkich zainteresowanych, wystarczy tylko dostęp do internetu. Kogo ominie transmisja na żywo, później znajdzie wszystkie materiały na stronie ośrodka i w jego mediach społecznościowych.

– W ostatnich tygodniach w różnych miejscach Polski doszło już do kilku groźnych wypadków podczas kuligów. Temat jest więc naprawdę poważny i na czasie. Chcielibyśmy się cieszyć z pogody, ale koniecznie trzeba znać podstawowe zasady bezpieczeństwa. Mała podpowiedź dla nauczycieli: a może środową prezentację WORD-u warto wykorzystać jako jedną z lekcji online dla swoich uczniów? – zaprasza Katarzyna Hantke.

Kulig
Kulig  Fot. Grzegorz Dąbrowski

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem