Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim poszukują Roksany Guzowskiej. 14-latka zaginęła w poniedziałek (7 września) i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Dziewczynka wyszła z domu w poniedziałek około 8.15 i do chwili obecnej nie powróciła do domu, a także nie nawiązała kontaktu z rodziną - informują mundurowi z biura prasowego komendy wojewódzkiej w Białymstoku. I dodają: - Zaginiona może przebywać w zachodnich rejonach Polski, okolice Bolesławca bądź Zgorzelca.

Poszukiwana to Roksana Guzowska lat 14, zamieszkała w Bielsku Podlaskim.

Rysopis: wzrost około 168 cm, waga około 55 kg, oczy piwne, włosy długie proste, naturalny kolor ciemny blond, obecnie może być brunetką.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim tel. 47 7125 212 lub pod numerem 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem