W sobotę (1.08) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 658 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Od kilku dni ta liczba rośnie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wojewoda podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

dwie młode kobiety z Białegostoku, izolacja domowa,

dwóch młodych mężczyzn z Białegostoku, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 979 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiały kolejne 3 osoby (w sumie 857): starsza kobieta z powiatu grajewskiego, młoda kobieta z powiatu grajewskiego oraz młoda kobieta z powiatu hajnowskiego.

W kraju statystyki wyglądają o wiele bardziej niepokojąco: 658 nowych przypadków zachorowań, w sumie już ponad 46 tys. osób. Ostatniej doby jest też pięć ofiar śmiertelnych.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem