W zwi您ku z zawieszeniem szkolnych lekcji do 12 kwietnia, Liceum Og鏊nokszta販帷e Politechniki Bia這stockiej naucza zdalnie. Szko豉 ma w豉sn platform e-learningow "Witryna szkoleniowa LO PB".
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Nauczaniem zdalnym obejmujemy wszystkich naszych uczniów. Uruchomiliśmy też platformę szkoleniową Moodle dla nauczycieli LO PB i na bieżąco prowadzimy szkolenia w zakresie realizacji kursów przedmiotowych, włączania materiałów edukacyjnych, przygotowania uczniom testów, ankiet, zadań, a także komunikacji z uczestnikami kursu. Dodatkowo korzystamy z możliwości, które dają dziennik elektroniczny i szkolna grupa na Facebooku – tłumaczy Józef Klim, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej.

Dyrektor podkreśla też, że szkoła szczególną uwagę zwraca na przygotowanie maturzystów do tegorocznego egzaminu.

Nauczyciele LO PB pracują według szkolnego, tygodniowego harmonogramu prowadzenia zdalnych zajęć z poszczególnych przedmiotów. Koordynacją nauczania online zajmuje się wicedyrektor Joanna Woroniecka.

Praca sekretariatu LO PB jest prowadzona zdalnie, rozpisane są dyżury pracowników administracyjnych i dyrekcji szkoły. W sytuacjach wymagających bezpośredniej pracy w sekretariacie szkoły pracownicy są do dyspozycji nauczycieli i uczniów.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej
    Komentarze
    Zaloguj si
    Chcesz do陰czy do dyskusji? Zosta naszym prenumeratorem