Ten artyku czytasz w ramach bezp豉tnego limitu

– Nauczaniem zdalnym obejmujemy wszystkich naszych uczniów. Uruchomiliśmy też platformę szkoleniową Moodle dla nauczycieli LO PB i na bieżąco prowadzimy szkolenia w zakresie realizacji kursów przedmiotowych, włączania materiałów edukacyjnych, przygotowania uczniom testów, ankiet, zadań, a także komunikacji z uczestnikami kursu. Dodatkowo korzystamy z możliwości, które dają dziennik elektroniczny i szkolna grupa na Facebooku – tłumaczy Józef Klim, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej.

Dyrektor podkreśla też, że szkoła szczególną uwagę zwraca na przygotowanie maturzystów do tegorocznego egzaminu.

Nauczyciele LO PB pracują według szkolnego, tygodniowego harmonogramu prowadzenia zdalnych zajęć z poszczególnych przedmiotów. Koordynacją nauczania online zajmuje się wicedyrektor Joanna Woroniecka.

Praca sekretariatu LO PB jest prowadzona zdalnie, rozpisane są dyżury pracowników administracyjnych i dyrekcji szkoły. W sytuacjach wymagających bezpośredniej pracy w sekretariacie szkoły pracownicy są do dyspozycji nauczycieli i uczniów.

Czytaj ten tekst i setki innych dzi瘯i prenumeracie

Wybierz prenumerat, by czyta to, co Ci ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakuj帷e reporta瞠 i porady ekspert闚 w sprawach, kt鏎ymi 篡jemy na co dzie. Do tego magazyny o ksi捫kach, historii i teksty z medi闚 europejskich. Zrezygnowa mo瞠sz w ka盥ej chwili.