W związku pandemią koronawirusa od poniedziałku (16 marca) działalność biura zawiesiła także w Białymstoku Ekipa Szymona (biuro kandydata na prezydenta Szymona Hołowni), ale dalej zamierza pomagać potrzebującym. Decyzję o zamknięciu swojego biura podjął też podlaski poseł PO - KO Krzysztof Truskolaski.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Biuro Ekipy Szymona ma siedzibę na Rynku Kościuszki 13. W komunikacie przesłanym „Wyborczej” o decyzji dotyczącej tymczasowego zamknięcia czytamy: „Nie oznacza to, że Ekipa z Sąsiedztwa przestaje działać. Nasi wolontariusze nadal będą robić potrzebującym zakupy i kupować leki. Czekamy na telefony potrzebujących pod numerem telefonu: 500 686 744 w dniach poniedziałek-piątek 10-17, w soboty 10-14. Mamy nadzieję, że bardzo szybko znowu otworzymy dla wszystkich nasze drzwi”.

Z kolei poseł Krzysztof Truskolaski ogłosił: „Z uwagi na zagrożenie epidemiczne, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, od dzisiaj 16 marca br. będziemy do Waszej dyspozycji za pośrednictwem kontaktu mailowego: krzysztof.truskolaski@sejm.pl. Jesteśmy też dostępni pod telefonem: 533 312 525. Jest wiele spraw, które da się załatwić z biurem poselskim on-line”.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Jarosław Kurski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem