Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wszystko to w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej, dzięki której naddatek jedzenia trafi do bezdomnych. Akcja trwa od 25 grudnia do 28 grudnia.

W Białymstoku

W przypadku Białegostoku, jeśli nie mamy transportu, należy wypełnić formularz na stronie Podzielmy się do godz. 10 (wtedy wolontariusz przyjedzie po żywność do godz. 12 i zawiezie ją do jadłodajni), ewentualnie zadzwonić.

Jeżeli zaś transport mamy – jedzenie można zawieźć samemu do siedziby fundacji Spe Salvi przy ul. Warszawskiej 50 (85 732 01 34) w godz. 9-16. Lub przez całą dobę do schroniska dla osób bezdomnych „Ku Dobrej Nadziei” przy ul. Grunwaldzkiej 76 (tel. 500 191 198).

W Łomży

W Łomży też można skorzystać z dwóch możliwości (w formularzu lub telefonicznie powiadomić, że nie mamy możliwości transportu, lub zawieźć jedzenie samemu). Adres noclegowni dla bezdomnych: ul. Dworna 24a, tel. 86 216 21 12.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.