Po pierwszym w Białymstoku sobotnim Marszu Równości, zaatakowanym przez pseudokibiców i środowiska prawicowe, policja rozlicza zadymiarzy i poszukuje kolejnych. Publikuje wizerunek mężczyzny podejrzewanego o udział w rozboju.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do pobicia 14-letniego chłopca doszło w sobotę około godz. 14, czyli jeszcze zanim wyruszył marsz, w centrum miasta, na placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Nastolatkowi skradziono też wtedy telefon. Białostoccy policjanci ujęli i doprowadzili do komendy jednego mężczyznę podejrzanego o udział w tym zajściu, ale osób w to zamieszanych było więcej, prawdopodobnie kilka. Wizerunek jednej z takich osób policjanci publikują w internecie i informują:

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku ustalają tożsamość mężczyzny, który podejrzewany jest o pobicie 14-latka w centrum miasta, około godziny 14. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny, którego wizerunek publikujemy, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod numerem telefonu 85 670 34 20, lub numerem alarmowym 112. Wszystkim osobom zapewniamy anonimowość.

Łącznie do tej pory na policję doprowadzono 25 osób, w tym czterech sprawców przestępstw i 21 – wykroczeń.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Prawdziwy patriota. Mógł zabić a tylko telefon ukradł. Wzór!
  Wzór, któremu (wg. miejscowego kleru) Bóg powinien wynagrodzić i błogosławić
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Duda ułaskawi, białostoccy księża już im podziękowali.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Prawdziwy bohater! Jaki on musi być dumny z siebie, a jak koledzy podziwiają. Pobić 14 letnie dziecko to jest coś! Degenerat.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Już go namierzyli!!!!

  Brawo!!!
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  To Pszczółek Maj, poznaję!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  I WAS BEATEN UP DURING PRIDE PARADE IN EASTERN POLAND (The truth) youtu.be/7eC7GLXITNg
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Twarz ma zasłoniętą, bo to prawdziwa ciota, ojciec go lal, teraz wyładował się na 14 latku... Prawdziwy katolicki bohater ;)))) Na dzielnicy walą ze śmiechu jak go widzą...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie rozumie dlaczego ten osobnik ma twarz zaslonieta, zeby go nie mozna bylo rozpoznac?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0