Przejazd kolejką supraską, dmuchany plac zabaw, pokaz gigantycznych baniek mydlanych - to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych na Dzień Rodziny, organizowany przez Fundację "Pomóż Im". Niedzielne (26 maja) spotkanie będzie połączeniem trzech ważnych okazji: Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Z myślą o wielkiej fundacyjnej rodzinie – podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci, ich rodzeństwie i bliskich – Fundacja „Pomóż Im” organizuje doroczny Dzień Rodziny. Kilkugodzinny piknik zaplanowano na niedzielę 26 maja na terenie Pięciu Dębów w Supraślu.

– W tym roku lista atrakcji jest długa. Będziemy dbali o odpowiedni nastrój uczestników, przez całe niedzielne popołudnie zachęcając do wspólnych zabaw i licznych konkursów z nagrodami. Będzie można nauczyć się skręcania balonów i malowania twarzy. Na imprezie zaprezentują się też właściciele zabytkowych motocykli. Przewidzieliśmy też to, co dzieci lubią najbardziej, czyli lody i watę cukrową – zapowiada Inga Januszko-Manaches z Fundacji „Pomóż Im”.

– Z uwagi na to, że niemal każdy mężczyzna czuje się bohaterem w swoim domu, swoje umiejętności będzie więc mógł skonfrontować, stając przy pieńku i wbijając gwoździe na czas. To wszystko w ramach Otwartych Mistrzostw Podlasia we Wbijaniu Gwoździ. Wezmą w nich udział tatusiowie podopiecznych Hospicjum. Mamy natomiast wezmą udział w pokazie mody, w strojach wypożyczonych specjalnie na tę okazję z Teatru Dramatycznego – dodaje Januszko-Manaches.

Zapowiada się wyjątkowy dzień fundacyjnej rodziny, pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Aleksandra Sobczak poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem