W niedzielę (26 maja) będzie można poznać przesympatyczne schroniskowe psiaki w nietypowych, bo kawiarnianych okolicznościach. Najbliższa akcja wolontariuszy i wolontariuszek ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku "Herbatka na czterech łapkach" odbędzie w godzinach 13-18.30.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Będzie to już czwarta edycja imprezy, która spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Białegostoku i daje czworonogom ze schroniska realne szanse na znalezienie kochającego domu.

Herbatka na czterech łapkach
Herbatka na czterech łapkach  Materiały prasowe

– Tym razem zapraszamy na „Herbatkę” do 10 miejsc: kawiarni, restauracji, cukierni i bistr na terenie Białegostoku. Będzie tam można poznać około 20 psów, które mieszkają w Schronisku dla Zwierząt w Białymstoku – zapraszają wolontariusze i wolontariuszki. – „Herbatka” to okazja, żeby zobaczyć, jak wspaniałe psy wciąż szukają swoich domów, przekonać się, że schroniskowe czworonogi wcale nie są straszne. Ale „Herbatka” to też wyzwanie dla naszych psów – czasami chodzi o pierwszą przejażdżkę autem, czasami o pierwszą wizytę w centrum Białegostoku, a czasami pierwsze odwiedziny w lokalu. Jak pokazały poprzednie edycje tej imprezy – nasze psiaki były dzielne i odważne, żadna herbatka w centrum miasta już im niestraszna i chętnie zamieszkają w nowym domu!

Psiaki będzie można spotkać w lokalach: Kawiarnia Akcent, Fly High Coffee, Cukiernia Madeline, Baristacja, Miodosytnia, Kawiarnia Zachodnia, Ratuszowy, Krowarzywa, Gramoffon i Tortova by Aga.

Więcej szczegółów w wydarzeniu

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem