W niedzielę (17.02) w białostockim schronisku tradycyjnie już w okolicach święta zakochanych odbył się PSAcer Walentynkowy, w którym wzięło udział ponad 100 psów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ludzie szukali swoich walentynkowych bezdomniaków, a psiaki słodko się uśmiechały, by nikt ich nie pominął w wyborze na spacer. Pomaszerowały wszystkie, a niektóre nawet dwa razy.

Jak mówią wolontariusze, każdy spacer to dla schroniskowego psa okazja, by zobaczyć kawałek świata, oderwanie od codzienności za kratami.

PSAcery na różne okazje to sztandarowa akcja wolontariuszy ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. W ubiegłym roku wzięło w nich udział 538 psów i 553 ludzi; dwóch edycji PSIEbiegów – 38 psów; a w specjalnych kameralnych spacerach z psimi seniorami – 62 psiaki. Inne popularne akcje to m.in. Herbatka na Czterech Łapkach czy Parada Adopciaków.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem