Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Mogą nawet wybrać księgę, w której pozostawią ślad po tym wstrząsającym wydarzeniu. Bo księgę kondolencyjną udostępnił zarówno Urząd Miasta Białegostoku, jak i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

We wtorek (15 stycznia) od godz. 12 do 15 w Pałacyku Gościnnym przy ul. J. Kilińskiego wyłożona jest księga kondolencyjna. W kolejnych dniach, aż do dnia pogrzebu, księga będzie dostępna w godz. 8-15 – informuje Departament Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Również we wtorek od godz. 12 w dawnym budynku Książnicy Podlaskiej przy ul. Kilińskiego 16 wyłożona jest księga kondolencyjna, poświęcona pamięci tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza.

– Zapraszamy wszystkich do składania kondolencji do dnia 21 stycznia, w godzinach 8- 20. Przedstawiciele Zarządu Województwa Podlaskiego do księgi kondolencyjnej wpiszą się jutro, tj. 16 stycznia – przekazuje Emilia Malinowska z Referatu Polityki Informacyjnej urzędu marszałkowskiego.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.