Bezpłatny kurs samoobrony pt. "Bezpieczna białostoczanka" organizuje białostocka Straż Miejska. Już można się zapisywać.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kto pierwszy, ten lepszy – w projekcie uczestniczyć mogą 24 panie.

– Uczestniczką może być wyłącznie osoba pełnoletnia, wobec której brak jest przeciwwskazań do udziału w szkoleniu ze względu na stan zdrowia. Zajęcia są przeznaczone dla tych kobiet, które nie brały udziału we wcześniejszych edycjach kursu – informuje Anna Kowalska z Urzędu Miejskiego w Białymstoku. – Organizatorom kursu zależy na tym, aby nauczyć uczestniczki właściwych reakcji i stosowania technik samoobrony w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa osobistego.

Zajęcia z samoobrony realizowane będą w każdą sobotę w Szkole Podstawowej nr 34 przy ul. Pogodnej 12 w Białymstoku, w terminie od 12 stycznia do 2 marca 2019 r., w godz. 16-17.30.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się w czwartek (10 stycznia), w godz. 9-14, do działu kadr Straży Miejskiej (telefon 85 869 67 53). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

To już siódma edycja tego kursu samoobrony. Do tej pory przeszkolono 200 mieszkanek Białegostoku.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem