Przed nami ostatnie dni zbiórki na rzecz dzieci z Białostockiego Hospicjum Dla Dzieci. Kto chciałby jeszcze dołączyć do naszych Darczyńców? Pamiętajcie - Dobro powraca. Zapraszamy i czekamy jeszcze trzy dni. Finał w piątek (21.12). W poniedziałek (17.12) do grona choinkowej drużyny dołączyła firma CONSTANS Group.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na choince mamy już 7 złotych dzwonków o wartości 7 tys. zł, dziewięć ogromnych bombek w różnych kolorach, co daje 4,5 tys. zł oraz pięć dużych bombek za 1,5 tys. zł. Łącznie mamy 13 tys. zł. Świetny wynik!

Czekamy na kolejnych Darczyńców. W tym roku zbieramy na przenośne koncentratory tlenu szczególnie potrzebne wcześniakom. Do zbiórki zagrzewa nas Radio „Złote Przeboje”, nasz oficjalny patron medialny.

CHOINKA DARCZYŃCÓW, 17 grudnia
CHOINKA DARCZYŃCÓW, 17 grudnia  AG

Trzy dni do końca

Kolejną ozdobę o wartości 500 zł zawiesiła białostocka CONSTANS Group. To rodzinna firma, która działalność rozpoczęła jeszcze w 1990 r. Od skupu i sprzedaży runa leśnego. Przedsiębiorstwo rozszerzyło produkcję przetworów pod nazwą Matecznik. Jako CONSTANS Group działa na wielu płaszczyznach biznesowych na podlaskim rynku. Od 2009 r. w grupie działa Akademia Bezpiecznej Jazdy Bogumiła Klimiuka, prowadzi też centrum językowe oraz kampanie reklamowe na mobilnych nośnikach.

Czekamy na kolejne wpłaty. Cel jest szczytny! Kto jeszcze zapomniał o corocznej Choince Darczyńców? Przypominamy się, bo zostały zaledwie trzy dni, żeby wesprzeć naszą akcję charytatywną, a przede wszystkim małych pacjentów hospicjum, które od lat prowadzi Fundacja „Pomóż Im”. Nie traćmy czasu na szukanie innych prezentów. Dołączcie do nas. Razem podarujmy dzieciom radosne święta.

Wybierajcie ozdoby

Do wyboru mamy cztery ozdoby:

średnia bombka – 200 zł

duża bombka – 300 zł

ogromna bombka – 500 zł

dzwonek – 1000 zł

Mamy też specjalną gwiazdę, która zwieńczy wierzchołek choinki w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia. Gwiazdę będziemy licytować. Za większe wpłaty zawieszamy dzwonek, a na koniec najbardziej hojny darczyńca otrzymuje swoją gwiazdę.

Wpłatę za wybraną ozdobę trzeba przesłać na konto Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci: Bank Millennium 44 1160 2202 0000 0000 9776 5536, a w tytule wpisać „CHOINKA DARCZYŃCÓW”.

Kolejny krok to przesłanie potwierdzenia przelewu i logotypu firmy (w formacie JPG, CDR, EPS, TIFF) bezpośrednio do fundacji na adres e-mail: ingajanuszko@pomozim.org.pl

Codziennie do godz. 17 (w czwartek do godz. 15), z wyjątkiem weekendów, będziemy aktualizować i zawieszać kolejne ozdoby na Choince Darczyńców, którą następnie umieścimy na stronie internetowej www.bialystok.wyborcza.pl. Choinkę Darczyńców opublikujemy również w papierowym wydaniu „Magazynu Białostockiego” (w piątki 14 i 21 grudnia).

CHOINKA DARCZYŃCÓW, 17 grudnia
CHOINKA DARCZYŃCÓW, 17 grudnia  AG

Na naszym portalu wszystkie bombki będą zdobiły świąteczne drzewko aż do Wigilii!

Uwaga: bombkę, dzwonek lub gwiazdę można w też zamówić, wykupując równocześnie reklamę z życzeniami w wigilijnym wydaniu „Magazynu Białostockiego", które ukażą się w piątek 21 grudnia. Część zysków ze sprzedaży reklam również przekażemy na rzecz Fundacji „Pomóż Im".

Szczegóły pod numerami telefonów: 85 74 78 121 i 85 74 78 111.

Codziennie na naszej stronie internetowej: bialystok.wyborcza.pl oraz w piątkowym papierowym wydaniu „Magazynu Białostockiego” będziemy publikować świąteczną graficzną Choinkę Darczyńców i sukcesywnie wieszać ozdoby z logo kolejnych darczyńców. W pełni ubrane drzewko ukaże się także w wigilijnym wydaniu „Magazynu Białostockiego” – w piątek 21 grudnia. Na choince każdy może powiesić swoją ozdobę.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem