Chcesz spełnić dziecięce marzenia? Do czwartku (6 grudnia) kup parę świątecznych skarpet w sieci sklepów TK Maxx.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Albert ma 12 lat. Chce zostać piłkarzem, dlatego marzy mu się udział w meczu z prawdziwego zdarzenia. Jego wyśnioną supermocą jest teleportowanie się, a najwięcej radości sprawia mu granie w piłkę.

11-letnia Brygida chce „zostać sławną youtuberką". O sobie pisze: miła, odpowiedzialna, dobra. Gdyby mogła coś zmienić na świecie, to chciałaby, żeby już nikt sobie nawzajem nie dokuczał.

Każdy z nas może pomóc spełnić te marzenia. Wystarczy przyłączyć się do akcji „Dzień świątecznych skarpet” i w ten sposób wesprzeć Akademię Przyszłości. Ogólnopolski program ma obecnie pod swoimi skrzydłami ponad 1000 podopiecznych.

Sieć sklepów TK Maxx wspiera tę inicjatywę dwa razy do roku – z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka i właśnie w okolicy mikołajek.

Jak dołączyć do akcji #DzieńŚwiątecznychSkarpet? Wystarczy do 6 grudnia w TK Maxx kupić skarpety z motywami świątecznymi za 19,99 zł.

Jak dołączyć do akcji #DzieńŚwiątecznychSkarpet? Wystarczy do 6 grudnia w TK Maxx kupić skarpety z motywami świątecznymi za 19.99 zł
Jak dołączyć do akcji #DzieńŚwiątecznychSkarpet? Wystarczy do 6 grudnia w TK Maxx kupić skarpety z motywami świątecznymi za 19.99 zł  Fot. Materiały prasowe

W ofercie dostępne są skarpety męskie, damskie i rozmiary dziecięce. Wybierać można stonowane wzory oraz w intensywnych kolorach.W zależności od upodobań.

To nie jest jedyny sposób wsparcia Akademii Przyszłości. Każdy, kto do mikołajków (6 grudnia) opublikuje krótki film ze skarpetami w roli głównej na Instagramie lub zdjęcie w facebookowym komentarzu na fanpage’u TK Maxx, spełni kolejne dziecięce marzenia. Sieć przekaże 5 zł za każdy taki post na rzecz dzieci z Akademii. Do zdjęć i filmików należy dodać opis, w którym znajdzie się miejsce dla hashtaga #dzienswiatecznychskarpet oraz dla oznaczeń @AkademiaPrzyszłosci i @TKMaxx.

Kto do 6 grudnia nie zdąży kupić kolorowych skarpet, nadal może wesprzeć Akademię Przyszłości. Wchodząc na www.akademiaprzyszlosci.org.pl i wybierając pomoc dla konkretnego dziecka. Ten prosty krok wystarczy, aby zapewnić podopiecznemu programu roczną opiekę wolontariusza i możliwość rozwoju.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem