BOSiR w mikołajki poleca szczególnie białostockie pływalnie oraz lodowisko. Oprócz rekreacji i treningu na chętnych będą czekały drobne upominki, słodycze i konkursy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Czwartek (6 grudnia) warto spędzić aktywnie, do czego nieustannie zachęca BOSiR. By umilić wszystkim mikołajki, przygotowaliśmy kilka atrakcji. W tym dniu na najmłodszych klientów pływalni kameralnej, pływalni sportowej, pływalni rodzinnej będą czekały słodkości – informuje Anna Kopeć z biura marketingu BOSiR-u.

Dodatkowo w mikołajkowy wieczór amatorzy pluskania się, którzy przyjdą na ostatnią godzinę otwarcia pływalni kameralnej przy Mazowieckiej, czyli w godz. 20.45-21.45, otrzymają zimowy upominek. Specjalnie na mikołajki przygotowano też quiz o obiekcie, w którym do wygrania są dwuosobowe zaproszenia na dowolnie wybrane zajęcia oraz upominki. Quiz ogłoszony jest na profilu Facebooka Miejskoaktywni: https://www.facebook.com/miejskoaktywni/

oraz na stronie: http://www.miejskoaktywni.pl/s,plywalnia-kameralna,11.html#/mikolajki-na-plywalni-kameralnej-1455.

Mikołajki na lodowisku

Atrakcji nie zabranie także na białostockim lodowisku.

– Zapraszamy na wspólną jazdę i zimową zabawę w mikołajkowym klimacie. W czwartek lodowisko odwiedzi Święty Mikołaj w towarzystwie Śnieżynki. Będą słodkości, poznamy także laureatów mikołajkowego quizu o lodowisku, który ogłoszony jest na Facebooku https://www.facebook.com/Lodowisko.Bialystok/ – dodaje Anna Kopeć.

Mikołajki na lodowisku odbędą się w ramach ogólnodostępnych wejść na ślizgawkę, czyli w godz. 17-18.30 oraz 19-21. Wstęp na taflę według cennika.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem