Schronisko dla Zwierz徠 w Bia造mstoku, przygotowuj帷 si do zimy, przyjmie ka盥 ilo嗆 s這my do ocieplenia psich bud i bardzo prosi o wsparcie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gdy spada temperatura, życie w schronisku potrafi solidnie dać w kość. Boksy i budy nie mają przecież ogrzewania, a serdeczne serca pracowników i wolontariuszy nie wystarczą, by zapewnić zwierzętom komfortowe przetrwanie zimy.

Dlatego jeśli ktoś z Państwa posiada słomę i byłby chętny ją nieodpłatnie przekazać, prosimy o kontakt ze Schroniskiem dla Zwierząt przy ul. Dolistowskiej 2. Najlepiej, by słoma była w formie kostek.

Białostockie schronisko dwoi się i troi, by stworzyć psom jak najlepsze warunki, ale też żeby jak najwięcej z nich znalazło prawdziwe domy. W sobotę (24.11) po raz trzeci wolontariusze zorganizowali akcję „Herbatka na czterech łapkach” – przecz co stwarzają nietypowe okoliczności do poznania psów, które czekają na adopcję – w białostockich kawiarniach i restauracjach.

Z kolei 2 grudnia wolontariusze zaproszą białostoczan na tradycyjny już „PSAcer mikołajkowy". Wszystkich zainteresowanych zachęcają do śledzenia schroniskowego fanpage na FB, gdzie będą prowadzone zapisy.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na naszego newslettera:  Wyborcza

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej
    Komentarze
    Zaloguj si
    Chcesz do陰czy do dyskusji? Zosta naszym prenumeratorem