Na terenie bia這stockich uczelni pod koniec wrze郾ia uruchomiono dodatkowe punkty Bia這stockiej Komunikacji Miejskiej. Magistrat u豉twia w ten spos鏏 studentom za豉twianie spraw zwi您anych z aktualizacj Bia這stockiej Karty Miejskiej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W ciągu ośmiu dni z punktów skorzystało już około czterystu studentów. Dwa punkty zostały otwarte na Uniwersytecie w Białymstoku i Politechnice Białostockiej w następujących miejscach:

*hol Instytutu Chemii, ul. K. Ciołkowskiego 1 (kampus Uniwersytetu w Białymstoku),

*pokój w Domu Studenta nr 2 (Beta), ul. Zwierzyniecka 12 (Politechnika Białostocka).

Trzeci punkt BKM – mobilny, urządzony w autobusie komunikacji miejskiej – został ustawiony w pobliżu Uniwersytetu Medycznego, na parkingu przy pomniku bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Punkty są czynne od poniedziałku do soboty. W dni powszednie w godz. 9-17, a w soboty 10-15.

– We wszystkich tych miejscach można zaktualizować Białostocką Kartę Miejską, która jest nośnikiem biletów autobusowych oraz Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Możliwe też jest wyrobienie nowej karty, a także złożenie wniosku lub aktualizacja uprawnień wynikających z udziału w programie Białostockiej Karty Dużej Rodziny – mówi Anna Kowalska z Urzędu Miejskiego w Białymstoku. – Obecnie w systemie Białostockiej Karty Miejskiej jest zarejestrowanych 7 599 studentów.

Dodatkowe punkty BKM będą czynne do 19 października.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej
    Komentarze
    Zaloguj si
    Chcesz do陰czy do dyskusji? Zosta naszym prenumeratorem