Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku poszukują 42-letniej mieszkanki Białegostoku. Zaginiona Barbara Biernacka wyszła w piątek (24 sierpnia) z domu, mówiąc, że idzie po zakupy. Do dziś nie wróciła.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zaginiona wyszła z domu ok. godz. 8. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Kobieta najprawdopodobniej ubrana była w spodenki do kolan koloru jasnego, bluzkę koloru szarego oraz sandały koloru czarnego.

Rysopis zaginionej:

Wzrost 165 cm, sylwetka krępa z otyłością brzuszną. Włosy blond, proste, do uszu. Oczy zielone, uszy normalnej wielkości. Nos szeroki, normalnej wielkości. Uzębienie pełne. Znaków szczególnych brak.

Policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, o kontakt z Komisariatem Policji II w Białymstoku pod numerem telefonu (85) 670 32 22 bądź z najbliższą jednostką policji – numer alarmowy 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem