W sierpniu Urząd Miejski przy ul. J. K. Branickiego 3/5 będzie otwarty dla mieszkańców nie tylko w ostatnią sobotę miesiąca (25 sierpnia), ale też w najbliższą - 11 sierpnia. Białostoczanie będą mogli załatwić sprawy w Departamencie Obsługi Mieszkańców i Urzędzie Stanu Cywilnego. Będzie można również dodzwonić się na miejską infolinię (tel. 85 879 79 79).
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– W sobotę (11 sierpnia) w godzinach 8.00-12.00 będą otwarte: Departament Obsługi Mieszkańców i Urząd Stanu Cywilnego przy ul. J. K. Branickiego. Dzięki temu mieszkańcy Białegostoku zyskają dodatkowy czas na załatwienie spraw związanych m.in. z rejestracją pojazdu i wymianą dokumentów, na złożenie wniosku o nowy dowód osobisty czy odbiór gotowego dokumentu – informuje Agnieszka Błachowska z Urzędu Miejskiego w Białymstoku. - Dodatkowa otwarta sobota to odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie białostoczan, którzy w okresie wakacyjnym częściej załatwiają sprawy urzędowe. Ponadto przyspieszy to obsługę w Referacie Rejestracji Pojazdów, utrudnioną z powodu powtarzających się awarii rządowego systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK 2.0) .

Również ostatnia sobota miesiąca (25 sierpnia) będzie dniem otwartym w Urzędzie Miejskim przy ul. J. K. Branickiego 3/5. Jak co miesiąc, mieszkańcy będą mogli załatwić sprawy w Departamencie Obsługi Mieszkańców oraz Urzędzie Stanu Cywilnego, które będą otwarte między godz. 8.00 a 12.00. W tym samym czasie działać też będzie miejska infolinia – nr tel. 85 879 79 79.

W tym roku będą jeszcze cztery takie soboty: 29 września, 20 października, 24 listopada i 15 grudnia.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem