Masz używany i niepotrzebny rower? Przekaż go do Podlaskiego Centrum Rowerowego Sprint. Tam zostanie odnowiony i zreperowany, aby przed świętami trafić do jednego z domów dziecka w Białymstoku.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przedświąteczną akcję charytatywną organizuje Sprint i agencja marketingowa Branding Autentiko. Sprint sam bezpłatnie odbiera rowery z piwnic i garaży na terenie Białegostoku.

– Osoby chętne do oddania rowerów nie ponoszą też żadnych kosztów związanych z ich naprawą. Celem jest odnowienie jak największej ilość rowerów, aby każde dziecko z placówek opiekuńczo – wychowawczych mogło dostać swój własny i w pełni sprawny rower- informuje Karolina Ostaszewska z Branding Autentiko.

Szczegółowe informacje można znaleźć na oddajrower.pl

– Miłośnicy tego sportu późną jesienią powoli zaczynają już pierwsze przeglądy i konserwację. Chcemy wykorzystać ten czas, sprawiając radość innym. Będziemy bezpłatnie naprawiać rowery, które już niedługo trafią do potrzebujących dzieci. Niech każdy dostanie swoją szansę, aby pokochać ten sport tak jak my. W tym celu potrzebujemy naprawdę dużej ilości rowerów, liczymy na pomoc wielu białostoczan – mówi Kamil Bakoniuk, właściciel Sprint Podlaskie Centrum Rowerowe.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Jarosław Kurski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem