Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Certyfikaty Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej rozdano na początku października. Pierwsze miejsce zajął Festiwal Wielu Kultur i Narodów „Z wiejskiego podwórza”, doceniono również Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu i właśnie Wigierski Park Narodowy przyjazny turystom aktywnym. Wszystkie „produkty” biorą udział w etapie ogólnopolskim konkursu, ale jako jedyny z regionu w głosowaniu internautów znalazł się właśnie Wigierski Park Narodowy.

– W tym roku konkurs odbywa się już po raz piętnasty. Jego celem jest wybranie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów. Organizatorzy chcą docenić pracę na rzecz rozwoju turystyki i promować nowe miejsca, wydarzenia i projekty. Zwycięski produkt otrzyma Złoty Certyfikat POT oraz przygotowaną przez Polską Organizację Turystyczną kampanię promocyjną o równowartości 100 000 złotych – przypomina Damian Paszko z Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, który koordynował etap regionalny w województwie podlaskim.

Ogólnopolskie głosowanie w konkursie internautów trwa do 20 listopada, warto wspomóc nasz produkt regionalny: Wigierski Park Narodowy przyjazny turystom aktywnym. Oddać głos można TU , wybierając z listy swojego kandydata i klikając przycisk „Zagłosuj na produkt”.

Najlepsze Produkty Turystyczne 2017 poznamy w czwartek, 23 listopada w trakcie gali Targów TT Warsaw.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.