Jeszcze przez pięć dni na białostockim lodowisku przy ul. 11 Listopada trwa akcja "Taniej o połowę". Zorganizowano też dodatkowe godziny biletowe.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Na miejskim lodowisku trwa promocja „Taniej o połowę” i obowiązuje ona również w godzinach przedpołudniowych do 12 października. Bilet jednorazowego wstępu z wypożyczeniem łyżew kosztuje jedynie 6 zł, czyli o połowę taniej, niż to wynika z cennika – informuje Kamila Busłowska z Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Promocja cieszy się dużym powodzeniem. W trakcie trzech pierwszych dni jej obowiązywania lodowisko odnotowało ok. 720 wejść.

Dodatkowe godziny biletowe

Przez najbliższe tygodnie zaplanowano też dodatkowe godziny biletowe. Zawodnicy ŁKS Juvenia, którzy na co dzień uczą się i trenują w białostockim obiekcie, wyjeżdżają na zgrupowanie szkoleniowe. Dlatego też do dyspozycji mieszkańców Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji oddaje kolejne godziny:

* godz. 8-10, 10.30–12.30 (9, 10, 11, 12 i 13 października),

* godz. 7.30–9.30 (14 października),

* godz. 8-10, 10.30–12.30 (16, 17,18, 19, 20 października).

Z miejskiego lodowiska mogą korzystać zarówno młodsi, jak i starsi białostoczanie. Można np. uczyć się jazdy pod okiem instruktorów czy specjalnych pingwinów i pand wspomagających naukę najmłodszych.

Sezon imprezowy

We wtorek (10 października) zostanie zainaugurowany sezon imprezowy na tafli. W godz. 17.00–18.30 można wybrać się na łyżwiarską dyskotekę studencką. Udział mogą wziąć nie tylko studenci, ale także wszyscy, którzy chcą pojeździć na łyżwach w ich towarzystwie. Niezwykłą oprawę muzyczną przygotuje dj Fame, partnerem wydarzenia jest Radio Akadera.

Więcej informacji na naszej stronie www.miejskoaktywni.pl.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem