Policjanci z Suwałk zatrzymali 43-letniego traktorzystę. Mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie, a na dodatek- zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

We wtorek (26.09), policjanci z posterunku policji w Bakałarzewie, patrolujący teren gminy Raczki, zwrócili uwagę na ciągnik rolniczy, przejeżdżający przez m. Sucha Wieś. Traktor nie miał tablicy rejestracyjnej.

– Kiedy mundurowi zatrzymali kierującego do kontroli drogowej, okazało się, że siedzący za kierownicą ursusa 43-latek jest pijany. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w jego organizmie – informuje wydział prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. – Ponadto wyszło na jaw, że nietrzeźwy mieszkaniec gm. Raczki posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem