Cztery auta zderzyły się w środę (27.09) w godzinach przedpołudniowych na trasie Białystok -Zabłudów w okolicy miejscowości Kucharówka. Do wypadku doszło też na Trasie Generalskiej w Białymstoku, na skrzyżowaniu ulic. gen. Sosabowskiego i Kazimierza Wielkiego. Kilka osób trafiło do szpitala. W tych miejscach są czasowe utrudnienia w ruchu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do wypadku w Białymstoku doszło około godz. 10 na Trasie Generalskiej, gdzie osobowe audi zderzyło się z bmw. Policjanci sprawdzają szczegółowo okoliczności wypadku, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że to kierowca pierwszego auta, jadący od strony Grabówki, prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wyniku zderzenia do szpitala trafiły trzy osoby.

Z kolei na trasie DK 19, na odcinku Białystok-Zabłudów, również około godz. 10, doszło do zderzenia czterech aut – na trzy samochody osobowe najechał bus. Ranne zostały dwie osoby.

W miejscach obu wypadków trwają czasowe utrudnienia.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem