W sobotę o budżecie obywatelskim będzie można porozmawiać w sklepie Auchan przy ulicy Hetmańskiej. W niedzielę - przy kościele św. Ojca Pio na osiedlu Mickiewicza.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wrzesień to czas rozmów i spotkań związanych z budżetem obywatelskim.

– Ostatnie tegoroczne spotkania promocyjne odbędą się w tym tygodniu – w weekend. Najbliższe w sobotę w centrum handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej 16. Mieszkańcy będą mieli okazję do rozmowy o godz. 10.00, 11.00, 12.00, 13.00. Ostatnie zaplanowano na niedzielę o godz. 13.00. Odbędzie się ono w trakcie festynu przy Parafii św. Ojca Pio – ul. A. Mickiewicza 54a – informuje Kamila Busłowska z biura prasowego białostockiego magistratu.

A głosowanie nad projektami rozpocznie się już 4 października. Dlaczego warto w nim wziąć udział?

– Wystarczy przypomnieć, że już kilkadziesiąt inwestycji doczekało się realizacji dzięki środkom z poprzednich edycji Budżetu Obywatelskiego i oczywiście głosom białostoczan. Powstały w naszym mieście, na naszych osiedlach, nowe boiska, drogi, place zabaw, siłownie pod chmurką – przypomina prezydent Tadeusz Truskolaski.

Cykl spotkań promocyjnych organizuje Urząd Miejski w Białymstoku we współpracy z Fundacją Spe Salvi. W trakcie tych spotkań mieszkańcy otrzymują fachową wiedzę na temat Budżetu Obywatelskiego 2018.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem