To będzie pięć dni pełnych atrakcji, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych białostoczan. Animacje, treningi rekreacyjne, turnieje sportowe, a do tego dmuchane miasto. Tak będzie na Stadionie Miejskim w przyszłym tygodniu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Stadion Miejski w Białymstoku przy współpracy z wychowawcami podwórkowymi przygotował liczne gry i zabawy. Będzie można wziąć w nich udział między 21 a 25 sierpnia w godz. 10-14. Wstęp wolny – informuje Kamila Busłowska z departamentu komunikacji społecznej białostockiego magistratu.

W poniedziałek (21.08) zostaną zorganizowane animacje balonikowe oraz malowanie twarzy. Następnego dnia – animacje oraz gry i zabawy sprawnościowe, a także turniej tenisa stołowego, a w środę (23.08) stworzone zostanie podwórko cyrkowe oraz będzie można postrzelać z łuku. W czwartek (24.08) zaplanowane są kolejna edycja rekreacyjnych treningów na mini boisku oraz turnieje na stołach do piłkarzyków. Ostatniego dnia (25.08) odwiedzających czeka turniej piłki nożnej na mini boisku.

– Stadion Miejski w Białymstoku już kolejny raz w tym sezonie wakacyjnym zaprasza najmłodszych mieszkańców – przypomina zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Każdego dnia na dzieciaki będzie czekało również dmuchane miasteczko oraz „Strefa Malucha”. Stadion odwiedzą też maskotki Minionek, Kot w Butach oraz Myszka Miki.

Więcej informacji – na stronie stadion.bialystok.pl.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem