Policjanci z Komisariatu w Łapach poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce w miejscowości Dobrzyniewo Duże.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło 24 lipca 2017 roku około godziny 21.15 w miejscowości Dobrzyniewo Duże, na skrzyżowaniu dróg Kościelnej i Białostockiej z drogą krajową nr 65. Tam samochód marki Opel Combo zderzył się z jadącym drogą DK 65 w kierunku Ełku motocyklem marki Suzuki. Motocyklista w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć.

– Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie, o kontakt osobisty z Komisariatem Policji Łapach lub telefoniczny – proszą policjanci.

Dzwonić należy pod numery: /85/ 715 82 08, /85/ 715 82 21 lub /85/ 715 82 00 (dyżurny KP Łapy) bądź do najbliższej jednostki policji – telefon 997 lub 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem