Policjanci z białostockiej patrolówki zatrzymali dwie osoby podejrzewane o rozbój na 70-latku poruszającym się na wózku inwalidzkim. Dzięki natychmiastowej reakcji mundurowych napastnicy trafili do policyjnego aresztu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Funkcjonariusze z Białegostoku podczas patrolu pieszego z psami służbowymi na osiedlu Centrum, w środę, około godziny 09.30 zauważyli dwie osoby, które przed kościołem szarpią mężczyznę na wózku inwalidzkim.

– Mundurowi widząc jak mężczyzna i kobieta ciągną ofiarę za mur pobliskiego budynku, natychmiast pobiegli w ich kierunku i obezwładnili napastników. W rozmowie z pokrzywdzonym policjanci ustalili, że 41-latek i 34-letnia kobieta okradli 70-letniego białostoczanina – relacjonują policjanci z biura prasowego komendy wojewódzkiej.

Podejrzewani o rozbój białostoczanie minioną noc spędzili w policyjnym areszcie. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem