Właśnie w niedzielę (4.06) całe rodziny zaprasza Strefa Wysokich Lotów oraz Opera i Filharmonia Podlaska. Będą zabawy familijne, koncert, słodkości.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Przy Odeskiej będzie rytm, będzie też magia. W niedzielę, o godz. 14, na pierwszy w tym roku koncert do amfiteatru przy Odeskiej zaprasza Opera i Filharmonia Podlaska. Z okazji Dnia Dziecka.

W operze

Atrakcji ma być sporo dla całej rodziny. Energetyczny Big Band OiFP zagra koncert familijny, zaplanowano warsztaty tworzenia biżuterii, acroyogi, lekcje tańca czy konkursy wiedzy z nagrodami.

– Porywający wokal, pełna obsada instrumentów dętych, rozbudowana sekcja rytmiczna, wspaniałe brzmienie i nastrój. Taki jest Big Band – mówi Joanna Dolecka z OiFP. – W programie koncertu znajdą się najatrakcyjniejsze utwory amerykańskiej muzyki rozrywkowej XX i XXI w., m.in. Natalie Cole, Michaela Bublé, Elli Fitzgerald, Robbiego Williamsa, ale też piosenki z operowych bajek „Brzydki Kaczorek” i „Adonis ma gościa” czy najsłynniejsze filmowe przeboje.

Odrobinę magii zapewni iluzjonista – Łukasz Grant, który pojawi się w trakcie koncertu

Wszyscy posiadacze biletów (25 zł, 15 zł) na koncert w niedzielę będą mogli wejść na taras widokowy. Jeden bilet uprawnia do nieodpłatnego wejścia na taras jedną osobę.

W Strefie Wysokich Lotów

Strefa Wysokich Lotów (ul. Andersa 42) w godz. 12-18 proponuje m.in. takie działania jak:

*Premiera strefy Ninja

*Konkursy z nagrodami (od SWL oraz Fabryka Misia U Lodziarzy Wytwórnia Lodów Prawdziwych – Białystok i Hurtowania zabawek Biały Białystok)

*Ogromna dmuchana bramka celnościowa od BOSiR

*Koszykówka od BOSiR

*Największe bańki mydlane

*Balony z helem

*Popcorn, najsłodsza wata cukrowa, manufaktura cukierków Cukier Lukier Białystok.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem