Chcesz nauczyć się robić ciekawe zdjęcia? Kadrować obraz, tworzyć stylizowane portrety, pracować ze światłem? Zgłoś się do Bojarskiej Akademii. Galeria im. Sleńdzińskich w połowie czerwca zaprasza na warsztaty osoby dojrzałe, które chciałyby zacząć swoją przygodę z fotografią.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie galerii przy ul. Wiktorii 5 od połowy czerwca. Zapisy trwają do 8 czerwca pod nr tel. (85) 732 33 33. Koszt uczestnictwa – 35 zł (za zajęcia) lub 515 zł za cały cykl (łącznie 36 godzin). Organizatorzy honorują Karty Dużej Rodziny i Aktywnego Seniora. Warunkiem udziału w warsztatach jest posiadanie przez uczestników aparatów z możliwością ustawień manualnych.

Zajęcia poprowadzą pasjonaci ze Stowarzyszenia „Białystok z Drewna”, którzy opowiadać będą o podstawowych zagadnieniach fotografii. – Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w różnych technikach. Warsztaty wprowadzą w świat takich zagadnień jak budowa aparatu, kadr i kompozycja czy eksponowanie zdjęć – zapraszają organizatorzy. -Uczestnicy wykonają również konkretne rodzaje fotografii – od zdjęć portretowych czy grupowych, przez fotografię ruchu czy architektury, aż po martwą naturę, fotografię krajobrazu i zdjęcia produktowe. Nie zabraknie też wątków poświęconych historii drewnianego Białegostoku – Stowarzyszenie Białystok z Drewna od dwóch lat poznaje i rejestruje losy drewnianych zabytków poprzez fotografię.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem