Policjanci z Krynek nie mieli litości. Zlikwidowali leśną bimbrownię, prowadzoną przez 60-letniego mieszkańca gminy Gródek. Przechwycili aparaturę do produkcji bimbru oraz ponad 370 litrów nielegalnego alkoholu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Krynkach ustalili, że w kompleksie leśnym, na pograniczu gmin Krynki i Gródek, produkowany jest nielegalny alkohol. Mundurowi w minioną środę zaskoczyli swoją wizytą 60-latka nadzorującego produkcję. Mundurowi na miejscu zabezpieczyli pojemniki z „zacierem” oraz kompletną linię produkcyjną. Następnego dnia, w ramach dalszych czynności, w pomieszczeniach gospodarczych posesji, którą zamieszkiwał zatrzymany mieszkaniec Gródka funkcjonariusze znaleźli ponad 370 litrów nielegalnego alkoholu. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem