Znakomici aktorzy: Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior oraz Łukasz Simlat wystąpią w czwartek (30.03) w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Zagrają w spektaklu "Pozytywni". To komediodramat o tym, jak człowiek mierzy się ze swoimi lękami i słabościami.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Spektakl w Operze i Filharmonii Podlaskiej (ul. Odeska 1) zostanie zagrany dwa razy – o godz. 17.30 i 20. Bilety – dostępne w kasie OiFP (w cenie: 120 zł, 90 zł, 60 zł, „dostawki” – 90 zł). Czas trwania: 75 min. (bez przerwy)

Ewa jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, posiadająca szczęśliwą rodzinę, udane życie małżeńskie – wszystko wydaje się być idealne. Jej pacjenci to Michał – ukrywający się gej, rolnik spod Mławy, Anna – arystokratka, która odkrywa swoje – bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie oraz Jan, mąż i ojciec dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą....

Spektakl wyreżyserował Krzysztof Czeczot – jeden z najzdolniejszych polskich aktorów, dramaturgów i reżyserów młodego pokolenia

Organizator: Impresariat Artystyczny ADRIA Krzysztof Barczewski.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem