Jesteśmy coraz bliżej finału naszej akcji charytatywnej "Choinka Darczyńców" i zebraliśmy już 11 tys. 800 zł. Tak wspieramy przedsięwzięcie Fundacji Pomóż Im, która tworzy Białostockie Hospicjum dla Dzieci, a nowym wyzwaniem jest hospicjum perinatalne. Wszystkie firmy i osoby prywatne mogą powiesić na naszym drzewku dedykowane ozdoby, a tym samym wesprzeć zakup wyposażenia do specjalnego gabinetu ginekologicznego dla wszystkich mam w mieście, które w czasie ciąży dowiadują się o śmiertelnej chorobie dziecka.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Dziś zawieszamy specjalny dzwonek dla firmy, która po raz pierwszy bierze udział w naszej akcji charytatywnej. To firma Ideal Group, która na akcję przekazała 1000 zł, i której zawieszamy świąteczny dzwonek.

W naszej akcji są także: Automatyka-Pomiary-Sterowanie, Przedsiębiorstwo Eksploatacji Ulic i Mostów, Benmar, Robert Żyliński, Prywatny Gabinet Chirurgiczny DUO-MED dr n. med. Andrzej Popow, Sieńko i Syn, Jaworowe Dzieci, czyli klasa III E z III LO w Białymstoku, Akcess, europosłanka Barbara Kudrycka, rodzina Sokołowskich, Sokołowscy Nieruchomości, Krekom, Auto-Breczko, ChM, Publicum PR, Apteka Rodzinna Grofarm Spółka Jawna Gromada i Wspólnicy, Ortus Media, Market Białystok oraz Promotech.

W tym roku zbieramy na wyposażenie gabinetu ginekologicznego hospicjum perinatalnego tworzonego przez Fundację Pomóż Im. W tym miejscu kobiety dowiadujące się o nieuleczalnej, letalnej chorobie dziecka otrzymają opiekę medyczną, bezpłatnie i bez kolejki, w godnych warunkach. Nie będą musiały oczekiwać na wizytę wśród innych mam, które cieszą się perspektywą szczęśliwego rozwiązania. Gabinet będzie uruchomiony na początku przyszłego roku, zaraz po dostarczeniu potrzebnego sprzętu zakupionego dzięki wszystkim darczyńcom.

To ostatnie dni akcji, więc liczymy na Wasze zrozumienie i wsparcie, zachęcamy też do licytacji specjalnej ozdoby - gwiazdy, która zwieńczy wierzchołek drzewka w świątecznym wydaniu "Wyborczej".

Jak możecie zawiesić ozdobę i pomóc?

Codziennie na naszej stronie: bialystok.wyborcza.pl oraz w najbliższym świątecznym wydaniu ,,Magazynu Białostockiego" Gazety Wyborczej (23.12) ukazywać się będzie "Choinka Darczyńców". Na niej każdy może powiesić swoją ozdobę. Chcielibyśmy, aby na tym wyjątkowym drzewku firmy z Białegostoku i regionu umieszczały swoje logo. Do kupowania bombek zachęcamy także osoby prywatne i wszystkich zainteresowanych.

Cennik bombek:

średnia bombka - 200 zł

duża bombka - 300 zł

ogromna bombka - 500 zł

dzwonek - 1.000 zł

Przygotowaliśmy też dla Państwa specjalną ozdobę - gwiazdę, która zwieńczy wierzchołek choinki w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia. Wierzymy, że jest wielu dobroczyńców, którzy chcieliby ją zawiesić na świątecznym drzewku. Można ją licytować, na początek za większe wpłaty zawieszamy dzwonek, a na koniec najbardziej hojny darczyńca otrzymuje swoją gwiazdkę. Czekamy na Państwa propozycje pod adresem e-mail:

monika.miedzinska@bydgoszcz.agora.pl.

Jak zawiesić bombkę?

Wpłat na bombki należy dokonywać na konto Fundacji "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci: Bank Millennium 44 1160 2202 0000 0000 9776 5536, w tytule przelewu wpisując "CHOINKA DARCZYŃCÓW".

Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu i logotypu firmy (w formacie JPG, CDR, EPS, TIFF) do działu promocji "Gazety Wyborczej" na adres e-mail: monika.miedzinska@bydgoszcz.agora.pl.

Jeśli nie mają Państwo możliwości przesłania dowodu wpłaty e-mailem, prosimy o dostarczenie go do "Wyborczej": ul. Branickiego 17 A w Białymstoku lub wysłanie faksem na numer: 85 74 78 138. Jeśli otrzymamy potwierdzenie i logo firmy w czwartek do godz. 15, ozdoba zawiśnie na choince, którą opublikujemy w piątkowym "Magazynie Białostockim" w

"Wyborczej". Na bialystok.wyborcza.pl ozdoby będą aktualizowane codziennie, do godz. 17, z wyjątkiem weekendów. Wszystkie bombki będą zdobiły świąteczne drzewko aż do Wigilii!

Uwaga: bombkę, dzwonek lub gwiazdę można w tym roku zamówić, wykupując równocześnie reklamę z życzeniami w wigilijnym wydaniu "Magazynu Białostockiego", które ukaże się w piątek 23 grudnia. Część zysków ze sprzedaży reklam przekażemy na rzecz Fundacji "Pomóż Im".

Szczegóły pod numerem telefonu: 85 74 78 115.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem