Dzięki wszystkim hojnym firmom i osobom prywatnym, nasza Choinka Darczyńców pięknieje z dnia na dzień, a co za tym idzie, wspólnie wspieramy cel Fundacji Pomóż Im, która tworzy w naszym mieście hospicjum perinatalne. Dziś zawieszamy ozdoby o wartości 1000 zł dla firm APS i Przedsiębiorstwa Eksploatacji Ulic i Mostów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Najnowsze wpłaty to 500 zł dla firmy Automatyka-Pomiary-Sterowanie i tyle samo od Przedsiębiorstwa Eksploatacji Ulic i Mostów, a więc dwie ogromnie bombki. Ostatnio zawiesiliśmy też dzwonek za 1000 zł dla Benmaru, a także duże bombki dla Roberta Żylińskiego i Prywatnego Gabinetu Chirurgicznego DUO-MED dr n. med. Andrzej Popow.

Wśród uczestników akcji są również: Sieńko i Syn, Jaworowe Dzieci, czyli klasa III E z III LO w Białymstoku, Akcess, europosłanka Barbara Kudrycka, rodzina Sokołowskich, Sokołowscy Nieruchomości, Krekom, Auto-Breczko, ChM, Publicum PR, Market Białystok, Apteka Rodzinna Grofarm Spółka Jawna Gromada i Wspólnicy, Ortus Media oraz Promotech.

Dziękujemy, że postanowiliście wspólnie z nami pomagać w bardzo szczytnym celu. Akcja charytatywna "Gazety Wyborczej" wspiera w tym roku misję Fundacji Pomóż Im, która prowadzi domowe hospicjum dla dzieci, ale tworzy też hospicjum perinatalne, które będzie służyć wszystkim rodzicom dowiadującym się o śmiertelnej chorobie dziecka jeszcze w okresie ciąży. To ogromny ból, trudne decyzje, strach. Rodzice w tym czasie muszą być objęci fachową opieką zarówno lekarzy, jak i psychologów. Naszym zadaniem jest przede wszystkim ufundowanie wyposażenia do gabinetu ginekologicznego, w którym będą przyjmowane mamy ze stwierdzoną letalną i nieuleczalną wadą płodu. Takie miejsce jest potrzebne wielu białostockim i podlaskim rodzinom.

Jak możecie pomóc?

Codziennie na naszej stronie: bialystok.wyborcza.pl oraz w najbliższym świątecznym wydaniu ,,Magazynu Białostockiego" Gazety Wyborczej ukazywać się będzie "Choinka Darczyńców". Na niej każdy może powiesić swoją ozdobę. Chcielibyśmy, aby na tym wyjątkowym drzewku firmy z Białegostoku i regionu umieszczały swoje logo. Do kupowania bombek zachęcamy także osoby prywatne i wszystkich zainteresowanych.

Cennik bombek:

średnia bombka - 200 zł

duża bombka - 300 zł

ogromna bombka - 500 zł

dzwonek - 1.000 zł

Przygotowaliśmy też dla Państwa specjalną ozdobę - gwiazdę, która zwieńczy wierzchołek choinki w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia. Wierzymy, że jest wielu dobroczyńców, którzy chcieliby ją zawiesić na świątecznym drzewku. Można ją licytować, na początek za większe wpłaty zawieszamy dzwonek, a na koniec najbardziej hojny darczyńca otrzymuje swoją gwiazdkę. Czekamy na Państwa propozycje.

Jak zawiesić bombkę?

Wpłat na bombki należy dokonywać na konto Fundacji "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci: Bank Millennium 44 1160 2202 0000 0000 9776 5536, w tytule przelewu wpisując "CHOINKA DARCZYŃCÓW".

Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu i logotypu firmy (w formacie JPG, CDR, EPS, TIFF) do działu promocji "Gazety Wyborczej" na adres e-mail: monika.miedzinska@bydgoszcz.agora.pl.

Jeśli nie mają Państwo możliwości przesłania dowodu wpłaty e-mailem, prosimy o dostarczenie go do "Wyborczej": ul. Branickiego 17 A w Białymstoku lub wysłanie faksem na numer: 85 74 78 138. Jeśli otrzymamy potwierdzenie i logo firmy w czwartek do godz. 15, ozdoba zawiśnie na choince, którą opublikujemy w piątkowym "Magazynie Białostockim" w "Wyborczej".

Na bialystok.wyborcza.pl ozdoby będą aktualizowane codziennie, do godz. 17, z wyjątkiem weekendów. Wszystkie bombki będą zdobiły świąteczne drzewko aż do Wigilii!

Uwaga: bombkę, dzwonek lub gwiazdę można w tym roku zamówić, wykupując równocześnie reklamę

z życzeniami w wigilijnym wydaniu "Magazynu Białostockiego", które ukaże się w piątek 23 grudnia.

Część zysków ze sprzedaży reklam przekażemy na rzecz Fundacji "Pomóż Im".

Szczegóły pod numerem telefonu: 85 74 78 115.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem