1/3
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Koronawirus. Zmasowany protest przeciwko przekształceniu szpitala w Łomży w zakaźny

Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta

Koronawirus. Wstępna kwalifikacja pacjentów w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Koronawirus. Zmasowany protest przeciwko przekształceniu szpitala w Łomży w zakaźny
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Koronawirus. Zmasowany protest przeciwko przekształceniu szpitala w Łomży w zakaźny
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Koronawirus. Zmasowany protest przeciwko przekształceniu szpitala w Łomży w zakaźny
Komentarze
Głosowali na PiS to dostali nagrodę.
już oceniałe(a)ś
22
1
Co za ciemnota i brak empatii! PiSoludek nie chce zrozumieć, że choroba nie wybiera. W każdym momencie może dotknąć każdego z nich lub jego bliskich, niezależnie od preferencji politycznych i miejsca zamieszkania. A władze zamiast dawać przykład, jeszcze podgrzewają nastroje. Niech wytłumaczą ludziom, gdzie mają się podziać chorzy. Potrafią tylko negować, protestować, wetować, psuć i obrażać innych. Typowy PiSlam.
już oceniałe(a)ś
7
1
NAJPIERW LICHOCKA ,teraz oni---dbaja o suwerena .
już oceniałe(a)ś
4
0
W Łomży wiara jest tak głęboka , że jest nadzieja na utonięcie.
już oceniałe(a)ś
3
0
To są właśnie Polacy. Najchętniej by rozpalili stosy.
już oceniałe(a)ś
2
1
Naprawdę wystawili ich. Białystok ma kilka szpitali. Teraz będą na siłe wypisywać ludzi, przenosić nie wiadomo gdzie, uzupelniać sprzęt. Paranoja. Może wreszcie ludzie zobaczą te logikę rządzących. Choc tu raczej to lokalna wojna.
już oceniałe(a)ś
2
1
Polska nie jest przygotowana na epidemie nawet USA nie jest . Mamy za mało Łóżek i za mało Respiratorów . Najważniejsze jest by nie dopuścić do szerzenia się wirusa w szybkim tempie i by duża ilość osób zachorowała w tym samym czasie gdyż powtórzy się scenariusz Włoski i lekarze będą musieli wybierać kogo przyjac do sZpitala, komu podłączyć respirator . I TO JEST NAJWIĘKSZYM PROBLEMEM a nie ze zachoruje 500 osób które będą mogły skorzystać z opieki medycznej . W najgorszym scenariuszu każdy szpital bedIe szpitalem zakaźnym a u tak większość bedIe umierała. W domu z powodu braku dostępu do opieki medycznej i respiratora . Dlatego jest ważne by przestrzegać założeń kwarantanny i pozostać w domu by zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa . W większości przypadków to średnie i małe przypadki ale musimy być przygotowani na położenie do szpitali osoby które wymagają hospitalizacji i podłączenia do respiratorów . A strajkującym Ludziom z Łomży naprawdę zycze by nie zarazili się wszyscy w tym samym czasie bo będą leżeć na własnych klatkach schodowych Mój ty Podlaski Ciemnogrodzie !!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Podobnie jak w Puławach wybrano jedyny szpital działający w mieście. Gdzie podzieją się ludzie z zawałami,zapaleniami, itp. Nie dziwmy się, że mieszkańcy się bronią. Nikt nie zna kryteriów wyboru tych szpitali. Dlaczego to nie są szpitale w dużych miastach, gdzie zazwyczaj szpitali jest więcej. We wszystkich tych miastach (nie są to duże miasta) burmistrzami lub prezydentami nie są osoby popierane przez PIS (Wejherowo, Grudziądz, Zgierz, Kędzierzyn, Łańcut, Łomża, Racibórz). W Raciborzu są 2 szpitale. Może coś w tym jest.
@ziellud
Szpital w moim mieście (jedyny) również został przemianowany, podobnie jak puławski i łomżyński. Być może chodzi o to, by "wyprowadzić" koronawirusa z wielkich skupisk ludzi?
Niestety, choć nie wiadomo dlaczego, to było to niemal pewne. Przynajmniej ja miałam tę świadomość od kilkunastu lat. Wystarczyło dokładnie wsłuchiwać się w to, co mówili pisowcy w czasach swoich pierwszych rządów na temat sieci szpitali.
A tak nieco obok - szczególny rodzaj chrześcijańskiej postawy u mieszkańców Puław i Łomży. No, chyba że zbyt wymagająca jestem?
P. S.
Wejherowo już nie. Kościerzyna
Życzę zdrowia! Wszystkim!
już oceniałe(a)ś
1
0