3/4
zamknij < >
Zdjęcie numer 3 w galerii - Ręce, które nas duszą, są w rękawiczkach. Rozmowa z białoruskim obrońcą praw człowieka

AGNIESZKA SADOWSKA

Aleś Bialacki
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Ręce, które nas duszą, są w rękawiczkach. Rozmowa z białoruskim obrońcą praw człowieka
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Ręce, które nas duszą, są w rękawiczkach. Rozmowa z białoruskim obrońcą praw człowieka
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Ręce, które nas duszą, są w rękawiczkach. Rozmowa z białoruskim obrońcą praw człowieka
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Ręce, które nas duszą, są w rękawiczkach. Rozmowa z białoruskim obrońcą praw człowieka
Komentarze
"Np. pod koniec ubiegłego roku do kolonii karnej trafił Jurij Rubcow. Walczył o prawa socjalne, o to, by nie pracować za grosze.Zrozumiał, że bez zmiany systemu politycznego w tej materii nie zmieni się nic." Głupi czy naiwny? Ha, ha, ha... Przyjedź gościu do Polski, zobaczysz jakie tu miliony ludzie zarabiają po zmianie systemu politycznego.
już oceniałe(a)ś
34
16
znam kilku Białorusinów, i o zgrozo przedstawiają sytuację nieco inaczej. Niedawno w Mińsku mieli przykład jak Europa dba o swoich sojuszników. Ciekaw jestem co obecnie sądzą Ukraińcy? Czy zorganizowaną przez zachód Pomarańczową Rewolucję z Juszczenko i Tymoszenko na czele, czy Ukrainę sprzed 2004 roku. Dość mam tej propagandy, wszystko co ze wschodu be, za to u nas raj za pożyczone pieniądze. A skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle
@lukash.p Zawsze można emigrować na Wschód. Tylko jakoś nikt nie chce do tego raju.
już oceniałe(a)ś
8
8
@lukash.p Śmieszny jesteś. Ruska propaganda przeżarła ci chyba mózg. Fakty są że każdy normalny człowiek gdyby tylko miał wybór to w ciemno wybierze dla siebie i swoich dzieci zachodni dobrobyt i demokracje niż ruski syf nieważne czy na Białorusi, Ukrainie czy Gruzji. Zachód nie miał żadnego interesu w wywoływaniu tych rewolucji. Rosja dla Zachodu jest za słaba żeby stanowić realne zagrożenie i nie było żadnej potrzeby dalszego jej osłabiania. Z tych rewolucjami zachód ma tylko kłopoty i żadnych korzyści a popiera je z czystej przyzwoitość.
już oceniałe(a)ś
3
5
@ja.szela ja czytam takie wypowiedzi to się zastanawiam czy to juz PRL Bis czy jeszcze trochę trzeba poczekać, bo temu Panu do PRL już tylko kroczek został ..
już oceniałe(a)ś
2
2
@dirxml eee - to zwyczajny ruski troll.
już oceniałe(a)ś
3
1
Kolejny rewolucjonista za zagraniczne pieniadze. Przeszkadza mu, ze niektore fabryki przeszly na niepelna produkcje? Gdyby dorwal sie do wladzy to pewnie wzorem swych polskich kolegow by udowanial, ze utrzymywanie przy zyciu nierentownych zakladow jest bez sensu i ze trzeba je wygaszac.
już oceniałe(a)ś
24
13
Ruskie trolle pod tekstem o Białorusi. Łukaszenka ty wiesz co to znaczy. Lepiej się pakuj bo nadchodzi rewolucja "za pieniądze CIA" a za nią "separatyści".
@aquanta marsjanie!
już oceniałe(a)ś
0
0
W listopadzie 2011 roku został skazany na 4,5 roku kolonii karnej o zaostrzonym rygorze, za niepłacenie podatków od zagranicznych wpłat na działalność Wiesny. W skazaniu go wydatnie pomogły informacje o kontach bankowych Wiesny, przekazane Białorusi przez Polskę i Litwę ====== no to chyba ok ze go zamkneli i niepotrzebnie zwolnili. Szkoda ze nie pozamykali jak byl czas tego gowna z Solidarnosci ktore bralo kase z CIA i oddalo Polske w rece czarnej stonki. Spore szanse na powtorke na Bialorusi.
już oceniałe(a)ś
8
3
Problem w tym, że Białorusini mają tę waszą opozycję w głębokim poważaniu. A tak naprawdę, to gdyby ich Rosja wchłonęła nie mieliby nic przeciwko temu.
już oceniałe(a)ś
0
2