Co jest grane 24

6644 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Ja j u poli verboju rosła

  Ja j u poli verboju rosła

  dramat

  Maria jest starszą, wiejską kobietą, której życie obfitowało w szereg osobistych dramatów. Wielkanocne bicie cerkiewnych dzwonów na powrót przynosi permanentne przeżycie trajektorii popełnionego w młodości grzechu, który wedle zbiorowej karmy doprowadził do tragicznej utraty dwóch córek, a szczególnie hołubionej Hanusi…

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Sługi boże

  Sługi boże

  kryminał

  Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Ku jego niezadowoleniu do sprawy przydzielona zostaje także Ana Wittesch (Julia Kijowska), niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia, by prowadzić inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się, że do miasta przybywa wysłannik watykańskiego banku, dr Kuntz (Krzysztof Stelmaszyk). Co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, tajne śledztwo Any Wittesch i przyjazd wysłannika Watykanu? Zanim zagadka zostanie rozwiązana, komisarz Warski i Ana muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie ufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna...

 • Plan Maggie

  Plan Maggie

  komedia

  Ocena 4/6

  Maggie (Greta Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która nie jest w stanie zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy, ale bardzo chciałaby zostać matką. Postanawia po prostu zajść w ciążę i wybiera do tego celu potencjalne najlepszego mężczyznę. Tym czasem zakochuje się w zupełnie innym (Ethan Hawke). Po kilku latach cudzy mąż, który w międzyczasie został jej własnym, powszednieje i Maggie znów potrzebuje zmiany. W jej głowie pojawia się nowy plan, ale żeby go zrealizować będzie potrzebowała pomocy byłej żony swojego obecnego partnera (Julianne Moore).

 • Bridget Jones 3

  Bridget Jones 3

  komedia

  Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem…

 • Mrocznie w pałacu i na stadionie. Up To Date Festival funduje "nowe"

  Na poduszce, wśród mrocznych dźwięków, w auli pałacu Branickich? To, co jeszcze jakiś czas temu było niewykonalne, stało się możliwe. Podobnie jak to, że kryte parkingi stadionu miejskiego nie wypełniają samochody, tylko setki ludzi, poddający się transowym i hip hopowym brzmieniom. W Białymstoku trwa Up To Date Festival, w zupełnie nowej lokalizacji, z jeszcze innym pomysłem na siebie.

 • ODE krąży po regionie. Festiwal teatru białoruskiego [PROGRAM]

  Spektakle, spotkania, czytanie performatywne. W piątek (23.09) w regionie zaczyna się Festiwal Teatralny ODE - jeszcze bogatszy i ciekawszy niż przed rokiem. Przez tydzień w Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Hajnówce i Teremiskach zobaczyć można będzie różne odcienie kultury białoruskiej w teatrze. Na wszystkie pokazy - wstęp wolny. Trzeba tylko wcześniej zarezerwować bezpłatne wejściówki.

 • Kolekcja wyjątkowa w skali kraju. Galeria Arsenał w TVP Kultura

  Widzowie w całej Polsce zobaczą 10 dzieł z II Kolekcji Galerii Arsenał. 10 października w TVP Kultura rozpocznie się cykl programu "Którędy po sztukę", poświęconego właśnie białostockiemu zbiorowi. Wyróżnienie jest tym większe, że jak dotąd program pokazał tylko dwie polskie kolekcje: w Warszawie i Krakowie. Białostocka będzie trzecią. Program wspiera finansowo Urząd Miejski w Białymstoku.

 • "Śluby panieńskie" Fredry zagrane przez lalki. Efekt jest zaskakujący...

  One zalotów nie chcą, oni nie rozumieją. Jeden płacze i od miłości ginie, drugi obmyśla plan... 180 lat temu historię miłosnej strategii opisał Fredro i co ciekawe, opis to ciągle żywy. W Białostockim Teatrze Lalek zyskuje jeszcze nietypowy wariant, bo... lalkowy.

 • Równonoc jesienna - pierwszy dzień jesieni kalendarzowej. Białystok we mgle [ZDJĘCIA]

  I koniec lata. Dziś rano słońce nie przebiło się przez zachmurzone niebo. Za to miasto okryła mgła. 23 września - rozpoczęła się kalendarzowa jesień.

 • Kino dzieci. Filmowa przygoda pod patronatem "Wyborczej"

  3. Festiwal Filmowy Kino Dzieci zaprasza do udziału w filmowej przygodzie pod hasłem "Małe i duże filmowe podróże"! Upłyną one pod znakiem filmów z całego świata, spotkań z twórcami, filmowymi śniadaniami i warsztatami - by tylko wymienić plastyczne i kulinarne!

 • Naucz się (mądrze) na błędach

  Ucz się, nie bój się rozmawiać o błędach, bądź innowacyjny i autentyczny, patrz jak zmienia się twoje otoczenie, wyciągaj wnioski i idź od razu dwa kroki dalej. Idea organizacji uczącej się, to nie tylko teoria naukowa. To biznesowa szansa, by być lepszym w przyszłości i zyskać przewagę nad konkurencją.

Tematy ważne dla Białegostoku
Tematy
Miejsca
Komunikacja w Białymstoku
Edukacja
Praca
Nieruchomości w Białymstoku